O firmie

WITAMY SERDECZNE

stolarnia Stolgen

Zakład Produkcyjno-Usługowy "Stolgen" to wieloletni producent wysokiej jakości stolarki drzwiowej, wykonywanej w oparciu o surowiec sosnowy w technologii ramiaka klejonego. Jesteśmy firmą działającą w branży stolarskiej już od 1984 roku.

Naszym podstawowym produktem są drzwi wewnątrz-lokalowe. Obecnie posiadamy w swojej ofercie około 70 wzorów drzwi (pokojowe, łazienkowe i wejściowe). Produkt, który Państwu proponujemy wykonujemy wyłącznie z naturalnych surowców, opierając się na wieloletnim doświadczeniu i nowoczesnej technologii. Wyroby oferowane przez naszą firmę są wykonane z drewna sosnowego klejonego warstwowo i uszlachetnionego naturalną okleiną o wilgotności 12% dostarczone w stanie surowym lub wykończonym (lakierowanie i malowanie w 8 kolorach). Dodatkowo wykonujemy drzwi na zamówienia indywidualne o nietypowych wymiarach oraz do systemu drzwi przesuwnych. Trud pracy włożony w rozwój firmy zaowocował uzyskaniem aprobaty technicznej Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie na produkowane wyroby w 2006 roku. W ostatnich latach zmodernizowana została linia produkcyjna i technologiczna, co pozwoliło zwiększyć gamę wzorów produkowanego przez nas asortymentu. Wszystkie wysiłki i starania naszego personelu gwarantują zakup towaru najwyższej jakości, który w pełni zaspokoi Państwa wymagania. Bogata gama wzorów w połączeniu z dużymi możliwościami kolorystycznymi umożliwia dopasowanie naszych produktów do każdego wnętrza, zapewniając jednocześnie trwałość i solidność.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Różnice wynikające w kolorze lub usłojeniu poszczególnych elementów konstrukcyjnych drzwi są naturalną cechą drewna świadczącą o jego unikalności i niepowtarzalności.stolarnia Stolgen


Szukaj

Menu